Ach jo vystřídali Berušky.

Historie20.ročník 2019jaro 2019Praha/střední ČechyXbowling Kyje4.liga2 hrací den

Druhé kolo kyjské 4. ligy zahájily všechny týmy, i když ne v kompletní sestavě, což především nesvědčilo prvnímu týmu z minulého kola, Beruškám, kterým chyběla královna Berušek a to se bohužel podepsalo na výkonu týmu, který se v závěru umístil na 3 místě s 15 body, průměrem 460,60 bodů. Naopak nejlepší hrací den měl tým Ach jo!, který svým výkonem rozhodl již v šestém  kole, že se už o prvenství nenechá připravit s celkovými 18 body, průměrem 480,80 bodů. Mezi těmito týmy na druhém místě se jako v prvním kole proflákali Flákači s 16 body, průměrem 463,20 bodů. Na 4 místě a s pohoršením o jednu příčku od prvního kola se nám umístili Rolling Balls BC a to s 14 body, průměrem 465,40 bodů. Na 5. místě se umístili Big Lebowski Kyje s 11 body, průměrem 382,20 bodů. A ačkoliv měl Slavoj pár hezkých okamžiků, nestačilo to na větší bodový zisk a s 1 bodem, průměrem 248 bodů  končí prozatím na posledním místě.