9. liga Xbowlingu Strašnice prozatím kořistí Chromáků.

21.ročník 2020jaro 2020Praha/střední ČechyXbowling Strašnice9.liga1 hrací den

Novou sezónu 21. ročníku ABL na Strašnickém Xbowlingu v úterý 11. února načala již i místní nejnižší, tedy 9. liga. Od počátku se začala tabulka separovat podle výkonosti i zkušeností jednotlivých seskupení, když až ke konci večera nějaké bodíky soupeřům uzmuli i otrkávající se Los Lopatos a zejména Vyhrát Padnout a dotáhli se ke klidnému středu tabulky, patřící Apbowle a bohorovným Bowl-is-not-all.

Na čele se oproti tomu bezpečně od úvodu usadili Chromáci a pasovali se jak bodově, tak umem na nejvážnější aspiranty poskočení do vyšší soutěže, když první výraznou ztrátu a slabší chvilku si vybrali až během jejich závěrečné konfrontace večera. I tak ovšem posbírali krásných 24 bodů, mají daleko nejvyšší průměr 454,67 bodů a náskok 4 bodů na stříbrný Bowl Powl. O bod zpět jsou bronzové ryze dámské Vinařky.

Nejvyššího náhozu večera 205 bodů, jediného „dvoustovkového", je autorem leader vedoucího družstva Milan Černý, když je současně i Nejlepším hráčem celkově s průměrem 162,50 bodů před oddílovým kolegovou Zbyňkem Barákem s rovnými 160 body. Nejlepší ženou je Jarmila Pavlíčková (Vinařky) se 133,75 body a hráčem Nejužitečnějším znovu Milan Černý, když jako jediný získal maximálně možných 6 bodů.

Druhý hrací den je na programu tentokrát v pondělí 2. března v klasických 19 hodin.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz