Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

9. liga Proseku má jasného favorita

24. ročník 2023podzim 2023Praha/střední ČechyXbowling Prosek9.liga1 hrací den

Současně s ligou osmou rozehrála v neděli 17. září svůj úvodní hrací den podzimní části 24. ročníku ABL i liga devátá místní Prosecká. Rovněž ona byla nakonec obsazena čtvero družstvy, když zbylá svůj jepičí život a historii ukončila ještě, než mohla vůbec vzniknout. Zbylá a příchozí svá utkání každého s každým budou po každé kolo absolvovat dvakráte.

Prvního večera to vypadalo na jasnou záležitost nejen v pásmu sestupovém, neb se tato nepříjemnost žádného z týmů pro letošek týkat nebude, tak postupovém, protože nejlépe zahráli a nejvíce bodů a sice při 6 vítězství z 6 možných 27 a na prozatím druhý Shazam už nyní mají k dobrému již 11 bodů. Nejedná se o žádného jiného než KK Ježky Jihlava, vedené ostřílenou matadorkou Jitkou Noskovou. Ta je po zásluze nejen Nejlepší ženou, ale současně hráčem vůbec, a to s průměrem 182,50 bodů. Asi nikoho nepřekvapí, když v kategorii Hráče nejužitečnějšího nepoznala hořkost porážky, a i zde žebříčku s maximálními 6 získanými body v duelech hráče proti hráči vede. Doplňuje ji nadto ještě další neprohravší dáma a sice Jana Slavíková z prozatím stříbrného uskupení Shazam.

Kterak se do tabulky projeví následný druhý hrací den, se dozvím klasicky v nedělním termínu od 19 hodin a sice 15. října.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz