Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

8. liga ukončila základní podzimní část ABL Tišnov

19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaXbowling Tišnov8.liga6.hrací den

Poslední kolo 8. ABL Tišnov bylo zároveň i poslední kolo celé podzimní části ABL Tišnov 2018. Historicky poprvé se vítězem soutěže stál tým Trojský kůň, kterému se vyplatily tréninky, které si v průběhu sezony naordinoval. O konečném pořadí, bylo rozhodnuto dva zápasy před koncem finálového večera, kdy si většina týmů upevnila pozici v tabulce.

Vítězem podzimní části 8. ABL Tišnov se stal tým Trojský kůň, který získal 92 bodů. Na druhém místě se umístil tým RAPO, který získal 84,5 bodů. Na třetím místě se umístili Lůzři, kteří získali 78,5 bodů. Čtvrté místo patří Moravákům, kteří uhráli 70,5 bodů. Na pátém místě se umístili pánové z Pivní Slámy, kteří uhráli 66,5 bodů. Tabulku nám na šestém místě uzavřel tým Trylijon Chib, který získal 58 bodů, a po většinu sezony hrál v čistě ženském složení.

Nejlepším hráčem skupiny se stal Petr Toufar (Trojský kůň), který uhrál průměr 153,07. Nejlepší ženou skupiny byla Pavlína Procházková (RAPO), která zahrála průměr 138,77. Nejužitečnějším hráčem byl David Novotný (Trojský kůň), který dokázal získat celkových 24 bodů. O nejvyšší nához soutěže se postaral Franta Urbánek (Moraváci), který zahrál 231. Týmově se pak nejlépe dařilo Trojskému koni, který zahrál průměr 420,03 a o nejvyšší nához ligy se postarala Pivní Sláma s náhozem 542.

Podzimní část 8. ABL Tišnov je za námi, ale ABL ještě nekončí. Přihlásit se můžete na Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit přes obsazovačky. Budeme se na Vás těšit na jaře, kdy bude startovat nový ročník ABL.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz