Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

7. liga Znojmo slibuje na závěr velké drama, týmem kola Klikaři

23. ročník 2022podzim 2022střední & jižní MoravaZnojmo7.liga4.hrací den

Vše má ve svých rukou nadále Darm, jemuž však 4. hrací den vůbec nevyšel. Zaznamenal sice dvě výhry 5:0, jenže ze zbylých tří duelů si odnesl pouhé tři body, dohromady tedy třináct bodů, což byl třetí nejnižší bodový zisk hracího dne. Dařilo se Klikařům, jenž na úvod uštědřili Darmu porážku 4:1, pak sice stejným poměrem sami prohráli, následovala však další čtyřbodová a hned dvě pětibodové výhry. Díky tomu se na vedoucí tým téměř dotáhli, ztrácí na něj pouhý půl bod. S odstupem následují s jednapadesáti body Babicovy kuželky, které jako jediné Klikaře porazily a v konečném zúčtování byly jen o dva body horší, v tabulce se posunuly na třetí místo, ovšem ohlížet se musí spíš za sebe. Boj o udržení bude rovněž zajímavý, čtvrté Kryo Znojmo, které se o jednu pozici propadlo, je pozadu o čtyři body a o dalšího půl bodu méně má pátý Lejemnonstop, jenž by v tuto chvíli šel do baráže o udržení. Ta pravděpoboně nemine nováčka ligy Gorillas.

Bořivoj Klika je s průměrem 172,40 bodů v čele jednotlivců, jen o 0,2 bodu horší je Daniel Šimánek, který na rozdíl od soupeře odehrál o deset zápasů víc a jenž vede s patnácti body tabulku nejužitečnějších bowlerů. Jeho spoluhráč Dominik Bulín se 203 body postaral o nejvyšší nához.

Ilona Hájková si svůj průměr zhoršila na 140,25 bodů, zůstává však na prvním místě, Pavla Divišová pro změnu vede v druhé tabulce, když svým barvám získala devět bodů a 158 body zaznamenala nejvyšší nához.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz