6. liga ve Strašnicích dohrána

23. ročník 2022podzim 2022Praha/střední ČechyXbowling Strašnice6.liga4 hrací den

Poslední domácí soutěž v Xbowling Strašnice a to 6. liga ABL zná své konečné pořadí. A v posledním hracím dnu se opravdu vše zamíchalo a hrálo se až do konce o první tři “medailové” pozice bojovali tři týmy.

Nakonec konečné pořadí 6. ligy ABL v pražských Strašnicích dopadlo takto na 6. místě a jasně sestupující do 7. ligy byl tým No Comment, když získali 32 bodů, na páté pozici skončil tým Tygers se získanými 36 body ty si budou porovnávat svůj průměr s průměrem druhého týmu místní domácí 7. ligy, 4. místo patřilo týmu Smajlíci, kteří se v pohodě udrželi v 6. lize, když získali 46 bodů. A teď “medailové” pozice, kde se opravdu bojovalo o každý bod až do úplného závěru o tom svědčí i to, že rozdíl mezi třetím a prvním jsou pouhé 2 body. Třetí místo tedy patří nováčkovi 6. ligy a to týmu Badabum s 61 body, který ještě před tímto hracím dnem šahal na přímý postup ze skupiny, ale bohužel tento hrací den se jim vůbec nepovedl, druhé místo ukořistil tým Střelci z Neptuna, když předvedli nejlepší výkony poslední hrací den a získali tak celkem 62 bodů a budou si porovnávat průměr s pátým týmem místní 5. ligy a první místo a jasně postupující do vyšší ligy a to tedy 5. je tým Vinaři de Strašnice B, když získali celkově 63 bodů.

Nejlepší ženou skupiny byla Svobodová Patricie z týmu Tygers s krásným průměrem 139,8 bodů, nejlepším mužem se stal Vízelka Václav z týmu Střelci z Neptuna s průměrem 167,85 bodů a zároveň si odnesl i cenu pro nejužitečnějšího hráče celé ligy, když svému týmu přinesl 15 bodů z 20 ti možných.

Děkujeme za předvedené výkony a těšíme se v roce 2023.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz