5. liga Tišnov jde do parádního finále

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov5.liga5.hrací den

5. ABL Tišnov odehrála svůj předposlední hrací večer, kdy došlo k fascinujícímu zemětřesení v tabulce. Do čela ligy se vyhoupl Kadla Team, který získal 22 bodů a poskočil tak ze třetího místo přímo na špici tabulky. Zajímavá situace je však uprostřed tabulky, kdy rozdíl mezi 2. a 5. týmem jsou pouhé 4 body! Jak si lze tedy domyslet z výše zmíněných řádků, v posledním finálovém kole bude o co bojovat.

Kadla Team (78 b.) jde do posledního kola z prvního místa, kde má drobnou bodovou rezervu. Méně jistou pozici však mají všechny ostatní týmy. Na druhém místě je EMILY (69 b.). Na třetím místě Kominíci (68 b.). Těsně pod bednou, tedy na čtvrtém místě, je Kolomajzna (67 b.). Několik málo bodů ztrácí Rychlý koule (65 b.), které jsou na pátém místě. Jistý sestup má ESBIČA (28 b.), která uzavírá tabulku na 6. místě.

Hráčem kola byl Martin Zeman (Kadla Team) s průměrem 205,40 a nejvyšším náhozem 236. Martin Zeman a Martin Vejmělka (Kominíci) byli nejužitečnějšími hráči, když oba získali pro své týmy po 5 bodech. Nejlepší hráčkou večera pak byla Dana Houdková (Kolomajzna) s průměrem 155,60. Týmově nejlépe zahrál Kadla Team s průměrem 489,40. O nejvyšší nához 532 se postarala Kolomajzna.

Předposlední kolo 5. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď finálový večer, kdy se rozhodne o vítězi celé soutěže! Šesté kolo je na programu 15. května v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.