Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

2. liga v Žilině odehrála čtvrté kolo

23. ročník 2022podzim 2022severní MoravaŽilina2.liga4.hrací den

Večerní souboje 4. HD 2. ligy v Žilině velmi zamíchaly celkovým pořadím, jak se dozvíte na konci článku.

Nejvyšším náhozem žen se může pyšnit Danica Truban a to s krásnými 189 body, které získala  ve čtvrté rundě. Nejvyšší nához  si zasloužil Karol Gašparík, který měl i nejvyšší nához dne a to 264 bodů. Karlovi to dneska lítalo jedna radost. Měl tři kola přes 200. Kuželky padaly a tak se křičelo jako o závod, aby všichni, co hodili 3 a více strajků za sebou, dostali sponzorské pivečko Gambrinus. A že jich nebylo málo, dokazují i výsledky všech týmů. Bylo jich přesně 16 ks, tak si můžete představit, jak jim to šlo. 5 kol uhrát za sebou pro jednoho člověka v jednom hracím dni se vyplatilo Kováčikovi Štefanovi, kterému jeho úsilí přineslo nejvyšší průměr 170 bodů.

Nejvíc bodů dnes nahrálo opět družstvo Tenpinator a to 21. Druhý JBMNT získal 16 bodů a na třetím místě se umístil Veliš s 12 body. 11 bodů získal tým The Gutters a VKV 50 pak 8 bodů. V závěsu za nimi se držel tým APVV Žilina se 7 body.

Jak můžete vidět, tak čtvrtý den pořádně zamíchal kartami a pořadím v celkovém žebříčku. Na první místo poskočil  tým JBMNT se 61 body, druhý je tým Tenpinator s 60 body a na třetí místo se přesunul tým APVV Žilina 58 body. Na čtvrté příčce je Veliš 50 body, hned za nimi na pátém místě je The Gutters se 42 body a tabulku uzavírá VKV 50 s 29 body. Jak můžeme vidět, ještě nikdo nemá vyhráno. Máme před sebou ještě dvě kola a myslíme, že se máme na co těšit. Ještě to bude zajímavé

Chtěli bychom všem týmům pogratulovat a poděkovat za pěknou podívanou. Děkujeme i společnosti Pilsner Urquel, která nám věnuje plechovky gambrinus jako sponzor. Páté kolo se hraje v úterý 22.11.2022 v 18:30 hodin.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz